Mac to POTRAFI

" Wspólnie, możemy przejść do gospodarki neutralnej węglowo i wejść do nowej ery możliwości. To jest moment ambitnych działań, współpracy i przywództwa. "

nasze produkty osiągną 100% neutralności do 2030

Image

Tim Cook, CEO

Image Icon

Innowacje na każdym kroku

Odzysk materiałów

20% wszystkich materiałów wysłanych w produktach w zeszłym roku pochodziło z recyklingu.

Ponad 250 dostawców, reprezentujących ponad 85% naszych bezpośrednich wydatków na produkcję, zobowiązało się do korzystania z 100% odnawialnej energii elektrycznej do produkcji Apple.

Czysta energia

Niskoemisyjna wysyłka

80% redukcji emisji związanych z transportem HomePod (2. generacji) dzięki naszemu nowemu planowi transportowemu.

Ponad 40 000 ton metrycznych odpadów elektronicznych skierowanych do recyklingu w 2022 roku.

Recykling

Oszczędzność energii

Ponad 70% redukcji średniego zużycia energii do tworzenia produktów Apple od 2008 roku.

Innowacje dla Twojego biznesu

Nowy czip,

NOWY ROZDZIAŁ.

Czip M1 był rewolucyjny, a czip M2 zapewnia jeszcze większą szybkość i energooszczędność. Przykładowo, MacBook Airz czipem M2 jest nawet 1,4x szybszy niż model z M1 i nawet 15x szybszy od modelu z procesorem Intel4. Z koleiMacBook Pro 13 cali z czipem M2 jest nawet 1,4x szybszy niż model z M1 i 6x szybszy niż model z procesorem Intel5.

MacBook Air z procesorem M2

MacBook Air z procesorem Intel4

15 x

Szybsza wydajność

SUPERSZYBKA.

wielozadaniowość z czipem M2.

Mac z czipem M2 jest szybki i energooszczędny jak nigdy dotąd. Zunifikowana pamięć RAM w układzie scalonymApple zapewnia niesamowitą szybkość działania i pozwala na bezproblemowe realizowanie wielu zadań naraz.


Ponadto funkcja Stage Manager w macOS Ventura pozwala pracownikom łatwo i szybko grupować i przełączaćwszystkie otwarte aplikacje, usprawniając tym samym pracę wielozadaniową.

Mac + iPhone.

LEPSZE RAZEM

Mac i iPhone synchronizują się bez problemów, więc pracownicy mogą kopiować i przeklejać treści, ujednolicaćzmiany i kontynuować rozmowy na kilku urządzeniach Apple. W macOS działa wiele aplikacji znanych z iPhone’ai iPada, dlatego zespół może korzystać na Macu z dotychczas używanych aplikacji dla iOS i iPadOS.

EXCEL na Macu

hula pędem

Setki tysięcy aplikacji biznesowych dostępnych w sklepie AppStore i rozbudowane środowisko do tworzenia niestandardowych aplikacji pozwalają odmienić dotychczasowy charakter firmy i wyprzedzić konkurencję.

Icon

Najdłuuuużej działająca BATERIA w historii Maca

NAJPROSTSZY do ogarnięcia komputer.

Mniej zgłoszeń o pomoc oznacza, że obsługa Maca jest 3x tańsza. Do tego wysoka wartość rezydualna Maca czyni z niego znakomitą inwestycję, więc oszczędności się kumulują.

Mac to O$ZCZĘDNOŚCI. Niższy koszt posiadania.

Całkowicie zautomatyzowane wdrożenie i system zarządzania urządzeniami mobilnymi pozwalają zespołowi IT w pięć minut przygotować Maca do użytku.

Dzięki większej wydajności z jednego wata mocy komputery Mac z czipem M2 wyróżniają się niesamowitym czasempracy baterii — dla MacBooka Air z czipem M2 wynosi on nawet 18 godzin.

Image

Good for you.

Good for the planet.

Image Image

Zoptymalizujemy Państwa potrzeby IT. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci mogli stworzyć wydajną infrastrukturę IT i oferować swoje własne produkty i usługi wielu potencjalnym klientom. W tych obszarach Jupiter jest silnym, doświadczonym partnerem i niezawodnym dostawcą kompleksowych rozwiązań software’owych wraz z produktami Apple dla firm każdej wielkości I ich pracowników.

Napisz do nas

Łukasz Rębkowski

Telefon: 513-008-753

E-mail: lukasz@jupiter-integration.pl


Apple dla biznesu

Jupiter Autoryzowane Serwisy Produktów Apple:

Warszawa, Al. Rzeczpospolitej 22/U3, 02-972, serwis@jupiter.com.pl

Toruń, ul. Żółkiewskiego 5, 87-100, serwis.torun@jupiter.com.pl